امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26857
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
چاپ خبــر
Share

راز حقارت رسانه ضد انقلاب “آمد نیوز” دلائل تحقیر،هجمه وتخریب سپاه پاسداران توسط رسانه ی ضد انقلاب “آمدنیوز” و مزدوران داخلی وابسته ، تحقیرهایی است که توسط ملت ایران در طول انقلاب به آنها شده اند!! به گزارش نائینا به نقل از  هشدارنیوز ؛ کسانیکه ادبیات تحقیر کننده افراد یا شخصیت ها ونهادهای انقلابی را […]

راز حقارت رسانه ضد انقلاب “آمد نیوز”

دلائل تحقیر،هجمه وتخریب سپاه پاسداران توسط رسانه ی ضد انقلاب “آمدنیوز” و مزدوران داخلی وابسته ، تحقیرهایی است که توسط ملت ایران در طول انقلاب به آنها شده اند!!

به گزارش نائینا به نقل از  هشدارنیوز ؛ کسانیکه ادبیات تحقیر کننده افراد یا شخصیت ها ونهادهای انقلابی را با هجمه وتخریب ، تهمت وافتراء دنبال می نمایند ، بدون هیج تردیدی از تحقیر هایی نشات می گیرد که از سوی امت انقلابی و ولایی ایران اسلامی به واسطه عنادی که با انقلاب اسلامی دارند بر آنها وارد شده است .

این جریان که از عقبه فراریان ، همچنس بازان ، منافقین و ضد انقلاب خارج از کشور وهمسویی با دنیای استکبار و مزدوران داخلی انها در داخل کشور تشکیل می شوند ، تحقیر شدگانی هستند که این روزها با در دستور کار قرار دادن هجمه وتخریب شخصیت ها ونهادهای انقلابی  مصداق موفق مدیریت جهادی ، ،سپاه پاسداران ، سپاه قدس وبسیج که نقش مهمی در سازندگی ، امنیت وآرامش جامعه دارند ، به نوعی در صدد جبران کمبودها ، ناتوانی ها و به خصوص تحقیر هایی هستند که از سوی ملت ایران در طول دوران انقلاب برشخصیت و رویکرد ضد مردمی آنها وارد شده است .

جریان رسانه ای معلوم الحالی که از لندن به روز می شود وتعدادی از عوامل مزدور داخلی آن در تولید هجمه وتخریب به آنان یاری می رسانند ، مدتی است مداوم وتکراری ،فرمانده بسیجی دوران دفاع مقدس ، سردار وفرمانده نیروی هوایی سپاه ونیروی انتظامی کشور در سال های نه چندان دور وشهردار موفق ۱۲ ساله حال حاضر کلانشهر کشور تهران بزرگ که به اذعان تمامی کارشناسان در تمامی مسئولیت ها موفق وبی منت عمل نموده است را آماج حملات ناجوان مردانه خود قرار داده اند .

داستان تخریب ها وهجمه ها از سوی این رسانه ضد انقلاب وعوامل مزدور داخلی آن ، زمانی جالب می شود که سپاه پاسداران و سپاه قدس به خصوص فرمانده بسیار دوست داشتنی و مظلوم ، حاج قاسم سلیمانی هم از آماج هجمه های این جریان فاسد به ظاهر رسانه ای در امان نمانده است وبه زعم خود با انتشار اراجیف از آنسوی آبها وبازنشر توسط حقوق بگیران داخلی در برخی شبکه های اجتماعی که عوامل آن تا حدودی شناخته شده هستند ، نقش تخریبی خود را با عنوان افشا گری بازی می کنند .

در این رابطه ، ضمن اینکه عناوین و محتواهای تولیدی ، خود حکایت از عمق کینه وخشم درونی این جریان نسبت به نیروهای خدوم ، مردمی وارزشی دارد ، علامت سوال بزرگی که در اذهان عمومی به وجود امده است ، پنهان ماندن هویت شناسنامه ای عوامل وگردانندگان این به ظاهر رسانه و عوامل داخلی آن است که با آزادی کامل در حال جو سازی وتشویش اذهان بر علیه نیروها و نهادهای انقلابی است وامید است نهادهای مسئول ونظارتی ، نسبت به این ساختار شکنی ها اقدام نمایند . انشاء الله

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها