امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26855
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
چاپ خبــر
Share

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شهرستان نائین با کمبود آب مواجه هستیم، خواستار اتصال حوزه انتخابیه خود به منبع آب پایدار استانی شد. عباسعلی پوربافرانی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بحران آب در حوزه انتخابیه خود گفت:در حوزه شهری شهرستان نائین با کمبود آب […]

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شهرستان نائین با کمبود آب مواجه هستیم، خواستار اتصال حوزه انتخابیه خود به منبع آب پایدار استانی شد.

عباسعلی پوربافرانی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بحران آب در حوزه انتخابیه خود گفت:در حوزه شهری شهرستان نائین با کمبود آب مواجه هستیم و  به طوری که در بعضی از روستاها  آبرسانی آن ها با تانکر انجام می شود.

نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر برای حل این مشکل اعتباری لحاظ شده و حقآبه ای را به این شهرستان اختصاص دهند ، می توانیم روستاهای خود را در شهرستان نائین پوشش دهیم.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شوری اسلامی همچنین درخصوص وضعیت آب در شهرستان خور و بیابانک نیز خاطرنشان کرد: از آن جایی که در این شهرستان منابع آب پایدار وجود ندارد مجبوریم به انواع و اقسام روش ها هزینه کنیم که به منبع آب پایداری متصل شویم.

وی ادامه داد: می توانیم با توجه به جمعیت کم شهرستان خور و بیابانک از یک منبع آب پایدار استانی کمک بگیریم  تا بتوانیم آب شرب روستاها و سه شهر در حوزه این شهرستان را تامین کنیم.

پوربافرانی تصریح کرد: متاسفانه علی رغم پیگیری هایی انجام شده تلاش های دولت نیز نتیجه ای نداشته است و امیدواریم که طرح مناسب اتصال به منبع پایدار استانی اجرایی و عملیاتی شود.

وی در ادامه افزود: قطعا وضعیت آب در بسیاری از نقاط استان اصفهان از وضعیت نایین و خور و بیابانک بهتر است.

عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه در شهرستان خور و بیابانک نبود آب داریم ودر شهرستان نائین کمبود آب که اگر در این زمینه تدبیر شود با توجه به سهمی که این دو شهرستان ازمنابع آب استان داشته اند واین سهم داده  شود، مشکل حل خواهد شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها