امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 26770
تاریخ انتشار: ۵:۰۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۹
چاپ خبــر
Share
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نایین گفت: به مناسبت ماه رمضان ۵۵ مبلغ به مساجد و روستاهای این شهرستان اعزام شدند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نایین گفت: به مناسبت ماه رمضان ۵۵ مبلغ به مساجد و روستاهای این شهرستان اعزام شدند. به گزارش پایگاه خبری نائینا، حجت الاسلام محمد هاشمی گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته فعالیت ها و برنامه های مختلف دینی و فرهنگی در دستور کار این مبلغان خواهد بود. وی با اشاره […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نایین گفت: به مناسبت ماه رمضان ۵۵ مبلغ به مساجد و روستاهای این شهرستان اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری نائینا، حجت الاسلام محمد هاشمی گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته فعالیت ها و برنامه های مختلف دینی و فرهنگی در دستور کار این مبلغان خواهد بود.
وی با اشاره به نقش موثرروحانیان در این ایام اظهار کرد: بخش اصلی فعالیت و برنامه های مبلغان در شب های با عظمت قدر در دهه آخر ماه مبارک رمضان است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین با بیان اهمیت اهتمام به امور دینی و فرهنگی جامعه بویژه روستاییان تصریح کرد: حضور روحانیان و مبلغان در جای جای شهرستان مایه دلگرمی و نشاط معنوی است.
وی با اشاره به برنامه های صورت گرفته توسط روحانیان اعزامی به روستاها گفت: اقامه نماز جماعت، بیان احکام و معارف اسلامی، آموزش قرآن، قرائت و جزء خوانی قرآن کریم و برنامه های شب های قدر از جمله برنامه هایی است که توسط روحانیان اعزامی در روستاها صورت می گیرد.
شهرستان نایین با بیش از۳۹هزار نفر جمعیت در۱۴۰کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها