امروز: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26747
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۷
چاپ خبــر
Share

چهارمین نمایشگاه نقاشی گلستانی به خط پایان رسید . فرحناز معصومی مسئول برگزاری نمایشگاه گلستانه در گفتگو با خبرنگار نائینا ،  از اختتامیه چهارمین نمایشگاه نقاشی گلستانه در مصلی نایین خبر داد. وی آشنایی و درک بهتر مردم از هنر نقاشی ،کشف استعداد های نهفته و ایجاد انگیزه و تشویق هنرجویان را از اهداف این نمایشگاه […]

چهارمین نمایشگاه نقاشی گلستانی به خط پایان رسید .

فرحناز معصومی مسئول برگزاری نمایشگاه گلستانه در گفتگو با خبرنگار نائینا ،  از اختتامیه چهارمین نمایشگاه نقاشی گلستانه در مصلی نایین خبر داد.
وی آشنایی و درک بهتر مردم از هنر نقاشی ،کشف استعداد های نهفته و ایجاد انگیزه و تشویق هنرجویان را از اهداف این نمایشگاه عنوان کرد .
معصومی با اشاره به ۲۶ اثر که از ۶ هنرمند در نمایشگاه ارائه شده افزود : تکنیک های گچ پاستل،سیاه قلم،ومداد رنگ از جمله آثاری است که در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان وجود دارد.
این بانوی هنرمند باسابقه ۱۲ساله تاکنون به مدت ۶سال آموزش و۴سال متوالی رتبه اول در منطقه ۴کسب نمودند.
فرحناز معصومی از حضور فرماندارشهرستان ، منتخب شورای شهرآقای موسوی نژاد،اداره فرهنگ وارشاد،حسین فرزانیان و ریاست محترم میراث فرهنگی

جناب آقای مدنیان که سهم بزرگی درمراسم افتتاحیه وبرپایی این نمایشگاه داشتندتشکرو خواستار حمایت بیشتر نهاد ها و مسئولین دولتی شد.
گفتنی است فاطمه محمدی ، صفورازندوانی ،نجمه حسن زاده،منیره مدنیان مرضیه عرب،فرشته صیامی وزهراحمیدپورازجمله هنرمندانی هستند که در این نمایشگاه آثار خودشان را به نمایش گذاشته اند.
این نمایشگاه از ۳۱ اردیبهشت ماه تا ۵ خردادماه به صورت صبح و عصر دایر بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها