امروز: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 2621
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
چاپ خبــر
Share

فیلم سینمایی «ناخواسته» مراحل فیلمبرداری خود را در جاده های نایین سپری می‌کند.

به گزارش نائینا ، فیلم سینمایی «ناخواسته» به عنوان نخستین فیلم برزو نیک نژاد از اوایل آبان ماه جاری در قم کلید خورد و سپس گروه در کاشان، نائین، و انارک، به فیلمبرداری پرداختند. این روزها نیز کار تولید در لوکیشن های خور وبیابانک  پیگیری می‌شود. مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهدی فقیه، محمد سید زاده و فرهاد قائمیان در این فیلم بازی دارند و بزودی چند بازیگر شاخص دیگر نیز به این گروه خواهند پیوست. این فیلم یک اثر جاده ای است و مضمونی درام و عاشقانه دارد و همین جریان فیلمبرداری که در جاده های مختلفی انجام می‌شود، گروه تولید را با سختی هایی مواجه کرده که با تلاش شبانه روزی طبق برنامه ریزی ها پیش می رود.
سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را در اختیار روزنامه قرار داده‌اند: هر از گاهی اتفاقاتی می افتد، خوب، بد که اگر جاده زندگیمان را تغییر ندهد، پیچ و تابش گریز ناپذیر است. ما خواسته، کاری می کنیم برای دوری از ناخواسته های سر زده، ولی گهگاه سرنوشتمان رقم می خورد، با همین ناخواسته ها.
تهیه‌کنندگی فیلم «ناخواسته» را محمد حسین لطیفی و سید امید سید زاده بر عهده دارند. برزو نیک نژاد نیز نویسندگی سریال «دودکش» را بر عهده داشته که ماه رمضان امسان روی آنتن شبکه یک رفت و با استقبال خوبی مواجه شد. او سالها به عنوان دستیار نیز با چهره های مطرحی در تلویزیون چون ابراهیم فروزش، سعید سلطانی، محمد حسین لطیفی و سیروس مقدم همکاری داشته است.
سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مدیر فیلمبرداری : مسعود سلامی،طراح صحنه و لباس : محسن نصرالهی،صدابردار : علیرضا غفاری نژاد،طراح گریم : ایمان امیدواری،مدیر تولید : مهدی چراغی،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : احسان سجادی حسینی،مدیر تدارکات : آرش صالحی،دستیار اول فیلمبردار: مصطفی سیفری ،منشی صحنه : محمد حسین گل فشان،عکاس : محمد بدرلو،گروه فیلمبرداری : امید رخ افروز،هادی منوچهر پناه،کیوان عبداللهی ارجمند،مهرداد کاظمی، احمد صادقیان،دستیار دوم کارگردان : نوید صلاحی،گروه صحنه و لباس : جواد فاضلی،جواد داودی،سامره جوانمرد،گروه گریم : میثم قراگوزلو، سمانه مرادیان،گروه تدارکات : محمدرضا آهی، ابوالفضل لطفی،حامد آزادی،محمدرضا حق گو.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها