امروز: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26121
تاریخ انتشار: ۵:۲۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
چاپ خبــر
Share
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات:

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان ۲۰ سال شفاف عمل نکرده است، گفت: از این رو طبق قانون کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ۶ ماه فرصت دارد تا با دقت تمامی دفاتر صندوق در کل کشور را زیر ذره بین قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری نایین نا، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا «میرحمایت میرزاده» در گفت و گو با خبرنگار رودآور، با اشاره به صدور حکم اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص مشخص و ابلاغ های آنان صادر شده است.

وی اظهار کرد: این کمیته از هفته آینده تشکیل جلسه می دهد و هیأت رییسه آن مشخص می شود و این کمیته ۶ ماه طبق قانون فرصت دارد که بررسی های را شروع کرده و به نتیجه برسد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات با تأکید بر اینکه این تحقیق و تفحص از صندوق در تمامی دفاتر کل کشور و در تمامی استان ها انجام می شود، افزود: ۲۰ سال است صندوق ذخیره فرهنگیان در کل کشور فعالیت می کند و در این ۲۰ سال برنامه هایش شفافیت نداشته است.

میرزاده تصریح کرد: از این رو این تحقیق و تفحص ها از تاریخ تشکیل صندوق تا به امروز در همه زمینه ها بررسی می شود بنابراین، قانون ۶ ماه فرصت داده تا در این مدت با حوصله و با دقت به دور از تمامی حاشیه ها همه موارد بررسی شده و سپس در اختیار مردم قرار داده شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها