امروز: سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 25907
تاریخ انتشار: ۵:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۸/۲۱
چاپ خبــر
Share
رکورد دار روپایی جهان و گینس:

رکورد دار روپایی جهان و گینس گفت: برنامه دارم به‌نام مدافعان حرم از نجف تا کربلا روپایی بزنم.

به گزارش پایگاه خبری نایین نا، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مهدی حب درویش با حضور در غرفه بلاغ مستقر در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در محل مصلی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: از سال ۸۵ به صورت حرفه‌ای فعالیتم را شروع کردم.
وی با اعلام اینکه مسابقات کشوری روپایی را در کشور برگزار می‏‌کنم، افزود: بنیانگذار روپایی در کشور هستیم و ریاست کمیته روپایی ایران برعهده بنده است.

nf00241111-1

رکودار روپایی جهان و گینس در ادامه خاطرنشان کرد: رکورد روپایی من در گینس در سال ۲۰۱۰ به ثبت رسید و برای توسعه این رشته ورزشی به شهرهای مختلف کشور سفر کردم.
حب درویش با اعلام اینکه در حال حاضر در هر استان کشور ۱۰۰ نفر عضو این رشته ورزشی هستند، بیان کرد: شاهد پیشرفت مناسب این رشته ورزشی در کشور هستیم.
رکورددار روپایی جهان و گینس با اعلام اینکه برای تداوم فعالیت ورزشی‌ام در این رشته روزانه پنج ساعت روپایی می‏زنم، افزود: برنامه دارم پس از حضور در استان‌ها مسیرهای مهم هر شهر را روپایی بزنم.
وی در پایان با اعلام اینکه قصد دارد از نجف تا کربلا را روپایی بزند، گفت: برنامه دارم در این مسیر به‌نام مدافعان حرم روپایی بزنم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها