امروز: سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 25193
تاریخ انتشار: ۴:۴۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
چاپ خبــر
Share

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی با بیان اینکه تماشاگران ایران می‌توانند در ورزشگاه آزادی برای هر تیمی ایجاد فشار کنند، گفت: مقابل ایران هجومی بازی می‌کنیم چرا که این مسابقه تعیین کننده است.

به گزارش پایگاه خبری نایین نا، تیم ملی فوتبال کره جنوبی روز سه شنبه این هفته در چارچوب مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران خواهد رفت. اعضای تیم کره، صبح امروز جمعه از فرودگاه اینچئون عازم تهران شدند تا زودتر خود را برای این بازی آماده کنند.

«اولی اشتیلیکه» سرمربی تیم کره جنوبی با اشاره به دشواری‌های بازی تیمش مقابل ایران در ورزشگاه آزادی، گفت: «تماشاگران مشتاق ایران می‌توانند ایجاد فشار کنند اما این یک بازی بسیار مهم است چرا که تعیین کننده خیلی از مسائل است.»

سرمربی کره جنوبی پیش از این یکبار دیگر هم در ورزشگاه آزادی و در یک دیدار دوستانه مقابل ایران قرار گرفته بود. آن بازی با یک گل به سود ایران به اتمام رسید. اشتیلیکه در این خصوص هم گفت: «در حال حاضر ما در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه هستیم. قطعا این بازی با مسابقه دوستانه تفاوت دارد.»

اشتیلیکه در ادامه در خصوص ارتفاع تهران از سطح دریا و احتمال ایجاد مشکل برای تیم کره جنوبی، تاکید کرد: «ارتفاع ۱۲۰۰ متری ورزشگاه آزادی در تهران از سطح دریا نگرانی بزرگی برای ما نیست.»

تیم کره جنوبی در حالی مقابل ایران قرار خواهد گرفت که«هونگ ژئونگ هو» مدافع وسط خود را به خاطر دریافت کارت قرمز در بازی با قطر، در اختیار ندارد.  به همین منظور «کیم مین هیون» که در تیم «ساگان توسو» ژاپن بازی می‌کند در بازی مقابل ایران به جای هونگ ژئونگ به میدان خواهد رفت.

سرمربی کره جنوبی با اشاره به این تغییر در تیمش تاکید کرد که تغییری در سبک بازی کره ایجاد نخواهد شد. اشتیلیکه گفت: «تمرکز ما روی بازی هجومی و حمله است. این بدان معناست که می‌توانیم روی ضد حملات آسیب‌پذیر باشیم. با این حال ما قصد نداریم سبک و فلسفه بازی خود را تغییر دهیم. اگرچه ما به شدت به تقویت دفاع خود هم نیاز داریم.»

اشتیلیکه در ادامه از هواداران کره جنوبی خواست که از این تیم حمایت کنند. اگرچه کره جنوبی قطر را شکست داد، بعضی از هواداران تیم کره جنوبی از نمایش تیم خود پیش از این راضی نبودند.

سرمربی کره جنوبی در این خصوص هم اضافه کرد: «می‌دانم که هنوز نگرانی‌ها و انتقادات بزرگی نسبت به تیم ما وجود دارد. خود من یک مقدار از بابت بازی‌های بعدی در شرایطی که حمایت هواداران خود را نداریم، نگران هستم؛ اگرچه توانستیم ۱۰ نفره (مقابل قطر) به پیروزی برسیم.»

 

مهر

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها