امروز: جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 20774
تاریخ انتشار: ۴:۰۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۳
چاپ خبــر
Share
صرفا جهت اطلاع مسئولین;

پس از برخورد دو دستگاه سواری سمند و یک دستگاه سواری پژو پارس حادثه ای مرگبار رخ داد که در نتیجه ۶ تن سرنشین خودروهای مذکور در دم جان باختند و ۲ نفر از جمله یک کودک سه ساله و پیرمرد ۷۰ ساله مجروح گردیدند.

به گزارش پایگاه خبری نایین نا، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نایین از امداد رسانی به مصدومان ناشی از حوادث جاده ای توسط نجاتگران پایگاه بین شهری انارک خبر داد .

ابراهیم عادل زاده نایینی با بیان این خبر گفت : ظهر امروز ۳  فروردین ماه ، این حادثه مرگبار در کیلومتر ۱۴ محور انارک – نایین رخ داد.
وی تصریح کرد : پس از برخورد دو دستگاه سواری سمند و یک دستگاه سواری پژو پارس حادثه ای مرگبار رخ داد  که در نتیجه ۶ تن سرنشین خودروهای مذکور در دم جان باختند و ۲ نفر از جمله یک کودک سه ساله و پیرمرد ۷۰ ساله مجروح گردیدند.  
عادل زاده نایینی افزود : پس از اعلام گزارش این حادثه ، بلافاصله یک تیم امدادی به همراه آمبولانس و تجهیزات ست نجات نیمه سنگین ازپایگاه امداد و نجات بین شهری انارک در صحنه حاضر و پس از انجام اقدامات اولیه در محل وقوع حادثه، به رهاسازی حادثه دیدگان پرداختند.
به گزارش خبرنگار نایین نا، در این حادثه عوامل پایگاه امداد و نجات بین شهری انارک، اورژانس، آتشنشانی، کلانتری و راهداری انارک حضور داشتند.
در این حادثه مرگبار ۳ نفر از یک خانواده اهل شهرستان لنجان، یک نفر اهل شهر بافران و ۲ نفر دیگر با هویت نامعلوم جان باختند.

رضا عباسی نصرآبادی در تاریخ ۳ام ، فروردین ۱۳۹۵:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت نیروهای مخلص و خدمتگزار هلال احمر.

رضا عباسی نصرآبادی در تاریخ ۳ام ، فروردین ۱۳۹۵:

مسئولین میدانند و اگر هم نمیدانند بدانند که اگر اقدامی از آنها سر نزند، جواب تلخی کانون گرم خانواده هایی که از هم پاشیده میشود را آنها باید بدهند.
زمستان به پایان رسیده است، از خواب زمستانی برخیزند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها