خانه / دسته‌بندی نشده / اسکوتر برقی ناین بات مدل Mini Pro

اسکوتر برقی ناین بات مدل Mini Pro

اسکوتر برقی ناین بات مدل Mini Pro 

قیمت محصول : 6204000 تومان

برند : Miscellaneous

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

نقد و بررسی تخصصی

گرچه استفاده از وسایلی نظیر اسکوتر برقی به واسطه تازه بودنشان هیجان مخصوص به خود را دارد، اما در نهایت استفاده از این محصولات نیز نظیر هر وسیله نقلیه دیگر مخاطراتی در پی دارد. اسکوتر برقی ناین بات مدل Mini Pro از مجموعه اسکوترهای برقی است که به اصطلاح آن‌ها را اسکوترهای Segway می‌گویند. این اسکوتر برقی به گونه‌ای ساخته و طراحی شده که شما با استفاده از آن در کنار لذتی که از سوار‌شدن بر اسکوتر‌برقی خود می‌برید، از ایمنی بیشتری نیز برخوردار شوید.

طراحی و ساخت

بدنه این اسکوتر برقی دارای ساختاری فلزی از جنس آلیاژ فلز منیزیم بوده که استحکام بسیار زیادی دارد و آن را برای استفاده افراد تا وزن 100 کیلوگرم مناسب ساخته است. همچنین آلیاژ منیزیمی که در ساخت این اسکوتر برقی به کار رفته شده است مقاومت زیادی در برابر فشار و ضربه دارد، تا شما بتوانید از آن در هر شرایطی استفاده کنید.

 

 

 

 

در ساخت این اسکوتر از استاندارد IP54 استفاده شده است که باعث مقاومت آن در برابر نفوذ آب خواهد شد. سیستم جهانی استاندارد IP برای محصولات الکترونیک تعریف شده است که به‌واسطه‌ی آن مقاومت هر وسیله در شرایط جوی مختلف بررسی خواهد شد. در این سیستم بعد از عنوانIP ، یک عدد دورقمی قرار می‌گیرد که عدد دهگان آن میزان مقاومت کالا در برابر سطوح سخت و عدد یکان میزان مقاومت کالا در برابر سطوح نرم و مایعات را نشان می‌دهد که با توجه به عدد تعیین‌شده برای این اسکوتر برقی، قادر خواهید بود از آن در زمان بارش باران نیز استفاده کنید.

 

 

 

 

روی اسکوتر برقی مدل Mini Pro چراغ LED تعبیه شده است که همانند یک ماشین در هنگام حرکت رو به جلو و زمان ترمز گرفتن روشن شده و هنگامی که شما قصد گردش به طرفین را دارید راهنما خواهد زد. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که چراغ‌های LED قرار گرفته شده روی این اسکوتر برقی باعث خواهد شد تا شما بتوانید از آن هنگام شب نیز استفاده کرده و با روشن‌شدن چراغ آن، به سایر وسایل نقلیه هشدار دهید.

 

 

 

 

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در طراحی این اسکوتر برقی اهرمی که در آن قرار گرفته شده است که به کنترل بیشتر شما بر روی حرکاتتان کمک بسیار زیادی خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید در صورت نیاز اهرم قرار گرفته شده بر روی این اسکوتر برقی را از آن جدا کرده تا بتوانید آن را برای جابه‌جایی به راحتی در صندوق عقب ماشین خود جای دهید. همچنین بر روی اهرم این اسکوتر برقی پیچ تنظیمی قرار گرفته شده تا شما بتوانید ارتفاع آن را نسبت به مقدار دلخواه خود تغییر دهید.

قطعات و سیستم‌ها

این اسکوتر برقی دارای موتوری پر قدرت با توان 2100 وات است به نحوی که شما قادر خواهید بود با استفاده از آن تا سرعت 18 کیلومتر بر ساعت حرکت کنید. برای این که شما بتوانید از این اسکوتر برقی به نحوی مطلوب استفاده کنید باید ابتدا آن را به مدت 4 ساعت به برق شهری وصل کنید تا منبع تغذیه آن به طور کامل شارژ شود که در چنین حالتی قادر خواهید بود با آن مسافتی در حدود 30 کیلومتر را به راحتی بپیمایید.

 

 

 

 

اسکوتر برقی ناین بات مدل Mini Pro مجهز به سیستم Self-Balancing  است. سیستم Self-Balancing  که جهت ایمنی بیشتر کاربران روی این اسکوتر برقی تعبیه شده است، باعث خواهد شد تا اسکوتر برقی شما پس از روشن شدن در حالتی متعادل برای استفاده قرار گیرد.

 

 

 

 

برای این اسکوتر برقی اپلیکیشنی عرضه شده است که از طریق سیستم Bluetooth به اسکوتر برقی شما وصل می‌شود. شما به وسیله این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا سرعت اسکوتر برقی خود را در حال حرکت کم یا زیاد کنید. این اپلیکیشن همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید اسکوتر برقی خود را تا 360 درجه بچرخانید.

نحوه حرکت

برای اینکه بتوانید به‌راحتی به وسیله‌ی این اسکوتر برقی حرکت کنید، باید دو پای خود را به صورت کامل روی پدال‌های آن قرار دهید تا به وسیله‌ی حرکات شما و سنسورهای موجود در پدال، اسکوتر برقی به حرکت درآید. اگر بخواهید اسکوترتان را به سمت جلو حرکت دهید، باید کمی به سمت جلو متمایل شوید تا بر اثر افزایش فشار به قسمت جلوی پدال، اسکوتر شما حرکت را آغاز کند. همچنین برای حرکت رو به عقب نیز باید کمی به سمت عقب خم شوید.

اگر بخواهید اسکوتر را به طرفین حرکت دهید، باید در جهت چرخش خود مقداری نیروی مخالف روی پدال وارد کنید تا اسکوتر به طرفین حرکت کند. این اسکوتر قابلیت حرکت در محیط‌های با شیب 15 درجه دارد. درواقع اگر در مسیری حرکت می‌کنید که ناهمواری‌های کمی دارد، می‌توانید به کمک این اسکوتر به مسیر خود ادامه دهید؛ اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که نمی‌توان از آن برای محیط‌های بسیار پرشیب استفاده کرد.

نتیجه‌گیری

اگر بخواهیم نگاهی دوباره به ویژگی‌های اسکوتر برقی ناین بات مدل Mini Pro داشته باشیم می‌توان گفت وجود ویژگی‌های نظیر اهرم قرار گرفته روی اسکوتر برقی، وجود سیستم Self-Balancing و موتور پرقدرتی که در ساخت آن به کار رفته شده این اسکوتر برقی را به گزینه‌ای مطلوب برای استفاده تبدیل کرده است.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Images for ?????? ???? ???? ??? ??? Mini Pro

More images for ?????? ???? ???? ??? ??? Mini ProReportedReport imagesThank you for the feedback. Report another imagePlease report the offensive image. CancelDone(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

درباره‌ی google

حتما ببینید

کارتریج پرینتر مشکی اچ پی مدل 63

کارتریج پرینتر مشکی اچ پی مدل 63  قیمت محصول : 275000 تومان برند : HP …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *