امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 13289
تاریخ انتشار: ۹:۵۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
چاپ خبــر
Share

شور مشتاقان حسین سلام الله علیه را از تلوزیون دیدید، علی رغم تمام مشکلات و خطرات موجود اعم از وجود تروریست ها، صدور روادید، دوری راه و غیره چه حماسه ای خلق کردند، بزرگ ترین تجمع انسانی، بله دیدن این تصاویر انصافا آدم را بوجد می آورد، آفرین به همتشان، احسنت، اما این حضور بایستی با بصیرت توام گردد اگر نشد تبدیل به پتانسیلی برای نابودی دین می شود.

به گزارش پایگاه خبری نایینا به نقل از وبلاگ دنیای مجازی، شور مشتاقان حسین سلام الله علیه را از تلوزیون دیدید، علی رغم تمام مشکلات و خطرات موجود اعم از وجود تروریست ها، صدور روادید، دوری راه و غیره چه حماسه ای خلق کردند، بزرگ ترین تجمع انسانی، بله دیدن این تصاویر انصافا آدم را بوجد می آورد، آفرین به همتشان، احسنت، اما این حضور بایستی با بصیرت توام گردد اگر نشد تبدیل به پتانسیلی برای نابودی دین می شود.

هشدار اربعین به من و تو: مواظب معاویه های زمانه باشید!!!

دیدن آن تصاویر باعث ترس دشمنان و طمع دنیاپرستان شده، دشمنان اقدام به تحریف و انحراف مفاهیم آن کرده و دنیا پرستان درصدد بهره برداری از این شور و احساس و دلدادگی خواهند بود.

دشمنان قطعا با بررسی نقاط قوت و انسجام این حرکت، درصدد تخریب آنها خواهند بود و دنیا پرستان با نقاب تدین به بهره برداری از آن خواهند پرداخت.

فراموش نکنیم معاویه به مقابله با نماز برنخواست بلکه روح نماز را از بین برد، وضع چنان شد که مست در صف نماز حاضر شده و به اقامه آن پرداخت و مردم نماز یک مست را دیده اما نماز جلوۀ تمام نمای حق مولی الموحدین سلام لله علیه را ندیدند.، مواظب باشید امروز هم وضع چنان است، امروز هم کم نیستند قاضی شریح هایی که در قبال دریافت پول، حکم ارتداد امام حسین سلام الله علیه را صادر کنند.

مواظب آنهایی باشید که به دیدار خانواده شهدا می روند ولی در عمل نه تنها آرمان شهدا بلکه ریشه دین را می زنند، مواظب آنهایی باشید که با لباس حق، حقیقت را پنهان می کنند، بایستی زینب وار (سلام الله علیها) یزید زمانه را شناخته، رسوایش کرده و بعد به زیارت ارباب خوبیها رفت!!!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها